BIOMEDIC INFO Sp. z o.o.

Złoty Partner Kompetencyjny Sage
ul. Modzelewskiego 56/23
02-679 Warszawa

Tel 606 464 851

 • Drukuj
 • Pobierz wizytówkę
Wyznacz trasę BIOMEDIC INFO Sp. z o.o.
od

Możesz wpisać albo miejscowość z której wyjeżdżasz, albo pełny adres

Przykład: Bydgoszcz
ul.Leśna 33
do

BIOMEDIC INFO Sp. z o.o.

A Départ
100 kms (env. 25 mins)
 1. Prendre la direction sud-ouest sur Rue Pierre Dupont vers Rue Louise
  100 m
 2. Au rond-point Ront-Point du Luxembourg prendre la 1ere sortie sur Rue Lionel Terray
  2,30 Km
 3. A gauche, prendre la bretelle vers A46/A43/Lyon/Saint-Priest
  650m
B Złoty Partner Kompetencyjny Sage
ul. Modzelewskiego 56/23 02-679 Warszawa

BIOMEDIC INFO Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i wdrożeniem Systemu Sage Symfonia, Sage Symfonia ERP, opieką serwisową oraz szkoleniami z zakresu obsługi programów.

BIOMEDIC INFO Sp. z o.o. oferuje wysoki standard usług w zakresie badania potrzeb i implementacji rozwiązań do wspierania zarządzania firmą oraz obsługę posprzedażną dla małych i średnich przedsiębiorstw, dostosowuje rozwiązania do potrzeb klienta na każdym etapie jego rozwoju. 
Zapraszamy do współpracy.

Godziny otwarcia

 • poniedziałek 10:00 - 19:00
 • wtorek 10:00 - 19:00
 • środa 10:00 - 19:00
 • czwartek 10:00 - 19:00
 • piątek 10:00 - 19:00
 • sobota Nieczynne
 • niedziela Nieczynne

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza.

Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

* Pola obowiązkowe

Szerokość: : 52.169929
Długość: : 21.010026

Wyznacz trasę

Sage Symfonia

Jest rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw rozliczających się pełną księgowością. Odpowiada na najważniejsze potrzeby przedsiębiorstw – daje bezpieczeństwo prawno-podatkowe, ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków i rutynowych czynności. Zawiera moduły zapewniające pełne wsparcie w zarządzaniu obszarem finansowo-księgowym (Sage Symfonia Finanse i Księgowość), prowadzeniu pełnej ewidencji elementów i działań kadrowo-płacowych (Sage Symfonia Kadry i Płace) oraz prowadzenie elastycznej polityki sprzedażowej i gospodarki magazynowej (Sage Symfonia Handel).

Dowiedz się więcej

Pakiety dla Biur Rachunkowych

To specjalnie dobrane i połączone w pakiety produkty przeznaczone dla samodzielnych księgowych i biur rachunkowych. Ułatwiają obsługę przedsiębiorstw prowadzących uproszczoną księgowość (Sage Symfonia Pakiet Start), obsługę zarówno klientów rozliczających uproszczoną, jak i pełną księgowością (Sage Symfonia Pakiet Standard) oraz firm oczekujących wsparcia w różnych obszarach finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych (Sage Symfonia Pakiet Extra).

Dowiedz się więcej

Sage Symfonia Start

To programy przeznaczone dla firm prowadzących KPiR, kartę podatkową lub rozliczających się ryczałtem. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa prawno-podatkowego. Dostępne moduły umożliwiają samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości wraz z fakturowaniem (Sage Symfonia Start Księgowość) i rozliczaniem pracowników (Sage Symfonia Start Księgowość Plus), intuicyjną obsługę operacji sprzedażowych (Sage Symfonia Start Faktura) oraz szybką obsługę sprzedaży i operacji magazynowych (Sage Symfonia Start Handel).

Dowiedz się więcej

Sage Symfonia ERP

Jest kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania małymi i średnimi firmami, otwartym na integrację z systemami zewnętrznymi. Jego elastyczna budowa powoduje, że może być łatwo dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Poprawia efektywność procesu zarządzania najważniejszymi obszarami funkcjonowania firmy – finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym, sprzedażowym z uwzględnieniem gospodarki magazynowej, produkcyjnym oraz gospodarowania środkami trwałymi. Dostarcza spójnych informacji ze wszystkich obszarów i umożliwia podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcej